MICRO-TECH 22 by TEMPUR

MICRO-TECH 22 by TEMPUR

TEMPUR'UN MICRO-TECH DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ

Uyku teknolojisinin öncüleri tarafından yaratılan TempurMicro-Tech, Tempur teknolojisinin faydalarını sağlamak üzere tasarlanan yeni veözel bir seridir.

Bu seride, ilk olarak kalkış esnasında astronotlarınkarşılaştığı kuvveti yumuşatmak için NASA tarafından tasarlanan orijinal Tempurmalzemesi kullanılmıştır.

Aynı malzeme günümüzde ise ‘ideal uyku deneyimini’yaşayabilmeniz için uygun hale getirilmiştir. Micro-Tech serimizi keşfedin ve uykununen iyisine ulaşmak için yatak odanızı yenileyin.

YATAKLAR

Orta sertlikteki MicroTech 22 konforlu bir uyku hissini bulmanızayardımcı oluyor. Vücudunuzda oluşan baskıyı düşürerek, vücudunuza görereaksiyon veriyor.

MICRO-TECH YATAKLAR 7 YIL GARANTİLİ

Danimarka’nın en iyi tasarımcı ve mühendisleri tarafındanyaratılan Micro Tech yataklar kalite ve rahatlığı 7 yıl boyunca garanti eder.Desteği en üst seviyede tutan Hybrid ya da konforu öncelik sayan Akıllı Süngerserisi, mükemmel uyku deneyimini sunmak için sizleri bekliyor.

HAFIZALI SÜNGER TEKNOLOJİSİ

Çağdaş bir bakış açısıyla yaratılan Akıllı Sünger serisi,ileri köpük teknolojimiz sayesinde vücudunuza uyum sağlayarak gece boyu sürenkonforlu bir uyku sağlar. Şık tasarımlı, yıkanabilen kılıfı ile bakımı oldukçakolaydır. Seri, kendinize en uygun yatağı bulabilmeniz için yumuşak, orta vesert gibi üç farklı model sunar.

Akıllı Sünger serisi Tempur malzemesini, konforlu ve vücududestekleyen katmanlarla birleştirerek yumuşak bir uyku arayanlar içintasarlanmıştır. Baskı noktalarındaki rahatlamayı hemen hissedecek vepartnerinizin hareketlerinden neredeyse hiç etkilenmeyeceksiniz. Muhteşem uykuperformansı için üç modelimizi de keşfedin.

Resim Galerisi