SERTA UYKU ÜRÜNLERİ

SERTA UYKU ÜRÜNLERİ

YATAKTA DEVRİM SERTA İLE BAŞLADI!

İnovasyon ve teknoloji lideri Serta, 82 yıl öncekurulduğundan bu yana tasarım, malzeme, teknoloji ve satış sonrası müşteriilişkilerindeki başarılarından dolayı adeta bir devrim yaratmıştır. Evdekorasyonu alanında uluslararası bir üne sahip olan Serta, ABD’nin en çoktavsiye edilen ve en çok satan markası olmanın yanında kadınlar tarafından eniyi yatak markası seçilmiştir. Ülkelerin yaşam ve uyku kültürleri arasındakikeskin farklılıklara rağmen, insanları ortak bir paydada buluşturmayı başaranbütünleştirici bir markadır.

Otel konforunu evinize taşıyan bir Serta yatağınız varsaçitten atlayan koyunları saymanıza gerek kalmaz.

İYİ VE DOĞAL UYKULAR...

Teknolojiyi ve doğallığı bir arada sunan Serta, doğalmalzemelerinin kusursuz formlarıyla uyku kalitenizi doğal olarak artırıyor,yıllar boyu sürecek kaliteli uykuyla tanışmanızı sağlıyor.

HILTON DA SERTA MAJESTY DİYOR!

Kesintisiz yay örgüsüyle, kesintisiz uyku sunan SertaMajesty, yıllarca bozulmadan vücudu destekler ve her uyku pozisyonunda rahatbir uyku çekmenizi sağlar. 5 yıldızlı uyku konforunu tüm müşterilerine sunmakisteyen Hilton Otelleri de, tüm otellerinde Serta Majesty yatak kullanıyor.

UYKU, TÜM DÜNYANIN ORTAK NOKTASI...

Ev dekorasyonu alanında uluslararası bir üne sahip olanSerta, ABD’nin en çok tavsiye edilen ve en çok satan markası olmanın yanındakadınlar tarafından en iyi yatak markası seçilmiştir. Ülkelerin yaşam ve uykukültürleri arasındaki keskin farklılıklara rağmen, insanları ortak bir paydadabuluşturmayı başaran bütünleştirici bir markadır. “Biz dünyanın en iyiyataklarını üretiyoruz’’ sloganı ile tanınan ve yatak sektöründe gerçek birefsane olan Serta’nın özel koleksiyonu klasik, modern ve avangart modellerdenoluşur.

ARTIK KOYUNLARI SAYMAYA GEREK YOK!

Bilirsiniz, uyku tutmayınca çitten atlayan koyunları saymakevrenseldir. Ancak bu sanıldığı kadar kolay sonuç vermez. Neyse ki şimdibunları bırakıp koyunları emekliye ayırma vakti! Çünkü Serta’nın yenikoleksiyonu koyunlara asla iş bırakmayacak birer tasarım ve teknolojiharikası...

BİR AMERİKAN DEVRİMİ: YATAKLARIN EN İYİSİ SERTA

ABD’nin en iyi yatak markası seçilen Serta; 82 yıl öncekurulduğundan bu yana ortaya koyduğu tasarım, kullandığı malzeme ve teknoloji,satış sonrası müşteri ilişkilerindeki başarısıyla adeta bir devrim yaratmıştır.

EN YAYGIN 5 UYKU PROBLEMİNE KARŞI 5 MÜKEMMEL ÇÖZÜM...

Uyku sağlığının öncü kurumu National Sleep Foundationkatkısıyla geliştirilen Serta Perfect Sleeper serisi uyku sorunlarınızı çözmekiçin tasarlandı. Uyku sırasında fazla dönme, sırt-bel ağrısı ve tutulması,terleme ya da üşüme, eşlerin hareketlerinden doğan rahatsızlık ve yataktakişekil bozukluklarına artık veda edebilir mükemmel uykuya merhabadiyebilirsiniz.

PERFECT SLEEPER SERİSİ ÜRÜNLERİ,

Serta Perfect Sleeper Twin

Serta Pennyfield

Serta Pro-Energy

Serta Reedsworth

Serta Vib


Resim Galerisi