KING KOIL UYKU ÜRÜNLERİ

KING KOIL UYKU ÜRÜNLERİ

100 YILI AŞKIN DENEYİM

 

Dünyanın en iyi yatağını üretme hayalini gerçeğe dönüştürmekiçin çok sıkı çalışan Samuel Bronstein’ın hikayesi, ABD’nin Minnesotaeyaletinde St.Paul şehrinde ufacık bir atölyede başladı. ABD’nin yatak kralıolarak tanınan King Koil markası, insanları daha iyi ve daha sağlıklı uykularakavuşturma hedefinden hiç şaşmadan asırlık ustalık geleneği ve tecrübesiniteknoloji ile birleştirerek lüks yatakları, ulaşılabilir fiyatlarla üretmeyisürdürüyor.

 

80 ÜLKEDE BAŞTACI

 

Dünya çapında 80 ülkede temsilciliği bulunan King Koilmarkası, onbinlerce müşteriyi memnun etmeyi başarmış, farklı ihtiyaçlara hitapeden modelleriyle her geçen gün daha çok insanı iyi ve sağlıklı uykuylatanıştırmaya devam ediyor.

 

DOĞALLIK VE TEKNOLOJİ BİRARADA

 

Nasıl rahat ettiğinizi algılayan visco teknolojisininyanında yeni nesil yay sistemleri de kullanılan King Koil yataklar at kılı,pamuk ve yün gibi dolgu malzemelerinin en üstün kalitede olanları seçilereközenle üretilir.

 

ICA ONAYLI TEK YATAK MARKASI

 

Uzun süre yanlış yatakta yatmak zamanla duruşsal ve yapısalsorunlara yol açarak omurga sağlığını bozabilir. Uykunun beden sağlığı üzerindekiolumlu etkisinden maksimum düzeyde yararlanabilmek için uyku süresinceomurganın düzgün bir şekilde hizalanması gerekir. King Koil yatakların omurgasağlığı üzerindeki olumlu etkisi ICA-Uluslararası Kiroprakti Derneği’nceyapılan araştırma ve inceleme çalışmaları sonrasında onaylanıp belgelenmiştir.Çünkü King Koil yatak tasarımları, uyku esnasında omurgayı düz tutacak kadarsert bir zemin sağlamanın yanında konforlu bir yatak yüzeyi sunarak gece boyurahat etmenizi sağlar. Ayrıca King Koil yatakları, ABD’de prestijli bir sağlıkkurumu olan Kiroprakti Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından onaylanan tekyataktır. King Koil yataklar uzmanlarca ergonomik olarak tasarlanıp üstünteknolojilerle geliştirilen uyku sistemleriyle donatılmıştır.

ZENGİN BİR UYKU DENEYİMİ

King Koil’in insanları daha iyi uykulara kavuşturup yaşamkalitesini yükseltme misyonuna uygun olarak özenle ürettiği lüks yatakları, hemrahatlık hem vücut desteği açısından maksimum fayda sağlar. Bu sayede uykudeneyiminizi zenginleştiren King Koil yataklarını uzun yıllar performansındaherhangi bir azalma olmaksızın kullanabilirsiniz. Sizlere iyi ve sağlıklı yatakdeneyimi sunma hedefiyle sürekli gelişen King Koil markası, Laura Ashley gibilüks markaların koleksiyonları ve seçkin oteller için özenle seçilmiş üstünkaliteli malzemelerle yatak üretmeyi sürdürmektedir.Resim Galerisi