TEMPUR UYKU TEKNOLOJİSİ

TEMPUR UYKU TEKNOLOJİSİ

TEMPUR UZAY TEKNOLOJİSİ UYKU ÜRÜNLERİ

Tempur’un Nasa tarafından astronotlar için geliştirilen veroket kalkış esnasında kullanılan basınç emici malzemeden imal edilmiş yastıklabaşlayan hikayesi günümüzde dünyaca tanınan bir markaya dönüştü. Bu uzayteknolojisi, İsveçli ve Norveçli uzmanların araştırma-geliştirme çalışmalarıyladaha ileri taşınarak mükemmelleştirilip orijinal Tempur malzemesinedönüştürüldükten sonra yataklara ve diğer uyku ürünlerine uygulandı. Vücutağırlığını yüzeye eşit dağıtırken vücut ısısını da ayarlayan bu eşsiz malzemesiile Tempur bedene uygun destek ve konfor sağlayarak sağlıklı ve rahat bir geceuykusu için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Ayrıca Tempur ürünleri arasındagün boyu konfor sunan ve bedene destek olan özel terlikler, uyku maskesi, beldesteği gibi çeşitli aksesuarlar da bulabilirsiniz.

76 ÜLKEDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MARKA

Uzayda başlayan macera, yeryüzünde bilim insanları vemühendislerin ileri araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla mükemmelliğe ulaşıpTEMPUR teknolojisine dönüştü. NASA onaylı Tempur ürünleri dünya çapındaünlenerek çok sayıda insanı arzuladıkları sağlıklı gece uykusuna kavuşturdu.TEMPUR halen 76 ülkede en çok tercih edilen marka olmayı sürdürüyor.

AKILLI TEMPUR TEKNOLOJİSİ

Vücudunuza anında uyum sağlayan akıllı bir yatağınızolduğunda hayatınızda çok şey değişir. Nasıl rahat ettiğinizi asla unutmayanTempur yataklarla az uyuduğunuzda bile sabah oldukça dinlenmiş hissedersiniz.Beden üstündeki basıncı emmek üzere özel olarak geliştirilen Tempur malzemesi,visco gözenek yapısıyla en rahat uykulara dalmanızı sağlar.

HAREKET SERBEST!

Yaylı ya da yaysız olsun fark etmez, yatakta hareketettiğinizde yatağı paylaştığınız kişi rahatsız olabilir. TEMPUR malzeme iç içegeçmiş gözeneklerden oluşan karmaşık bir ağ yapısına sahip olduğu için arasındahava sıkışmaz. Hareket eden bedenin yatağa uyguladığı basınçtan doğan enerjiyiemer emmez orijinal haline geri döner. Böylece çiftler yatakta dönüp dursalarbile, birbirini rahatsız etmeden uyumaya devam edebilirler.

KİŞİYE ÖZEL KONFOR

En rahat ettiğiniz uyku pozisyonu hangisi olursa olsun,TEMPUR yatak ve yastıklar tam anlamıyla kişiye özel vücut desteği sağlar. ÇünküTEMPUR malzemesi vücut ağırlığına ve ısısına son derece duyarlıdır. Yatağauzandığınızda vücut ısınız materyalin yumuşamasına neden olur. TEMPUR yatak veyastıklar vücudun her kıvrımına uyum sağlayıp en çok ihtiyaç duyulan bölgeleridestekleyebilir hale gelir. Bu sayede olağanüstü konforlu ve dinlendirici birgece uykusuna kavuşabilirsiniz.

TEMPUR FARKI

Tempur’u ayrıcalıklı kılan performans farkıdır. TEMPURmalzemesinin açık hücreli yapısı bedeni sayısız noktadan destekleyerek ideal vesağlıklı bir uyku ortamı sunar.

1. BOYUN TUTULMASI

Baş ağrılarının en önemli nedeni olan boyun tutulmasınıunutabilirsiniz! Çünkü TEMPUR,sunduğu benzersiz formul ve mükemmel uykukonforuyla boyun kaslarındaki gerginliği ortadan kaldırıyor.

 

2. DOKU ROMATİZMASI

Doku romatizmasını hayatınızdan çıkartabilirsiniz! Çünküomurga için en doğal yatış TEMPUR sırt ve omuz kaslarındaki gerilmelerin önünegeiyor.

 

3. SIRT AĞRILARI

Omurga ve vücut için bugüne kadar geliştirilmiş teknolojileriçin en doğal yatış pozisyonunu sunan TEMPUR, sırt ağrılarını ve tutulmalarınıbir daha tekrarlanmamak üzere hayatımızdan çıkarıyor.

 

4. EKLEM AĞRILARI

Akıllı teknolojisiyle olması gereken yerde yumuşaklık,olması gereken yerde sertlik sağlayarak vücuda %100 uyum sağlayan TEMPUR,özellikle sert yataklardan kaynaklanan kalça ağrıları ve eklem yanmalarınıortadan kaldırıyor.

 

5. DİZ AĞRILARI

Basınç ve birbirleriyle olan teması nedeniyle dizlerdekieklem ağrıları TEMPUR'un basınç azaltıcı formülü sayesinde minimuma iniyor.

 

6. DOLAŞIM SORUNLARI

Basıncı dağıtan ve dolaşım sistemini düzenleyen formülüyleTEMPUR, basınç sorunlarından kaynaklanan ayak ve ayak bileği şişmesisorunlarını ortadan kaldırıyor.Resim Galerisi