L'UNİCA BAHÇE MOBİLYALARI

L'UNİCA BAHÇE MOBİLYALARI
L'UNİCA BAHÇE MOBİLYALARI

İlgili dosyayı üzerine tıklayarak indiyebilirsiniz.

Lunica-Ecolux-By-Erdemoğlu.pdf

Kaliteli ve zengin ürün seçeneklerini üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek memnun müşteriler yaratmayı kendine ilke edinmiş olan L'unica'da; bahçe, havuz başı, tekne, plaj,otel, cafe, bar ve restoranlar için klasik. modem ve etnik çizgilerdeki mobilya ve aksesuar ürünlerinin ithalatını.pazarlama ve satışını toptan ve perakende olarak ilk elden yapıyoruz. 

Toptan ve perakende satışın dışında kontrat marketing bünyesinde, otel ve turistik tesis projelerine çözüm ortağı olarak ürün sunuyoruz.

L'unica çatısı altında her sene yenilenen koleksiyonumuzda teak, alüminyum ve sentetik rattan olmak üzere 3 farklı malzeme seçeneğinde açık havada ihtiyaç duyacağınız her türlü mobilyayı bulabilirsiniz. 

Tüm ürünlerimiz kaliteden ve estetikten ödün vermeden ergonomik ve her türlü hava koşullarına karşı dayanaklılık sunar. Tasarımları materyallerin doğal dokusunu ön plana çıkanrken. etnik figürlerin modernizm ile örtüşmesinden ilham alır.

İthal edilen ürünlerimizin hepsi ihracatçı firmalar garantisinde sunulur. Mobilyalarımızda kalitelerini dünyaya kanıtlamış Rehau, Viro, Ecolyne gibi dünyaca ünlü markaların ham maddelerini kullanırız. 

Teak ağaçlarımızın hepsi devlet lisanslı ormanlardan kesilir ve ileri teknoloji kurutma sistemleriyle mobilya haline getirilir.

Ürünlerimizle beraber size sunduğumuz minderlerin hepsi Türkiye'de kaliteli Türk işçiliği ile üretilir. Kumaş yelpazesinde ise İspanyol Etisilk firmasının 5 yıl dayanıklılık garantili kumaşlarını kullanırız.