KUMBAHÇE MOBİLYALARI

KUMBAHÇE MOBİLYALARI

Biz Kimiz ve Ne Yapıyoruz?


Kumbahçe Bahçe Mobilyaları, ithalatını ve üretimini gerçekleştirdiği plastik rattan, teak, ireko, aluminyum, bambu, su sümbülü gibi materyallerle iç ve dış mekanlar için çözümler sunmaktadır.


Ürün gruplarımız arasında oturma grupları, masa takımları,keyif ürünleri, salıncaklar, şezlonglar, hamaklar, şemsiyeler; özellikle otel,kafe ve restoran projelerinde kullanılan rattan ve aluminyum sandalyeler, teak,ireko ve kompak tablalardan, ev kullanıcıları için üretilmiş hamaklara, armut salıncaklardan, keyif koltuklarına kadar yüzlerce çeşit bulunmaktadır. Bu ürün çeşitlerinin yanında; plastik enjeksyon grubunda yer alan Novussi markalı ürünlerin, Ege ve Karadeniz Bölge bayiisidir.


Kumbahçe Bahçe Mobilyaları, bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında onlarca 5 yıldızlı ve butik otel; belediye, kafe ve restoran projesinde, birçok çözüm ortağı ve ana tedarikçi olarak yer almıştır.


Kumbahçe Bahçe Mobilyaları; 40 yılı aşkın süredir ticari hayatını sürdüren Güngörsün Gıda Sanayi Ticaret İthalat İhracat ve İmalat Ltd. Şti’nin tescilli markasıdır.


Hedefimiz; en uygun koşullarda ve dönemsel olarak gerçekleştirilen kampanyalı ürün avantajları ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle kullanıcılara ulaştırmaktır.