E-Halı Servisi Nedir?

E-Halı Servisi Nedir?

E-Halı Servisi, Türkiye’nin önde gelen halı üreticilerinin yetkili servisliğine sahip olan ve 81 ilde 350 bayisi ile halı tüketicilerine garantili halı yıkama,bakım/onarım ve saçak hizmetleri veren yetkili servislik sistemidir.

 

Halı üretiminde kullanılan 100’e yakın iplik çeşitlerinde oluşabilecek 200’den fazla leke ve problemlerine yönelik AR-GE çalışmalarımız sonucunda Türkiye’nin önde gelen halı üreticilerinin markalarına özel temizlik ve bakım/onarım hizmetlerimiz reçetelerle sunulmaktadır.

 

"Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte üretici firmalar tarafından son sistem makinelerde üretilen modern halıları, marka ve modeline göre, halının yapısına,iplik türüne, üretim sonu hazırlığına uygun şekilde yıkanması amacıyla e-halı servisi kurulmuştur. e-halı servisi 2018 yılı itibariyle Türkiye'nin 81 ilinde kurumsal ve teknik kalite standartlarına uygun akademik eğitimler tamamlanmış ve aynı kalite anlayışı ile hizmet vermeye başlamıştır.

 

81 ilde yapılanmasını tamamlayan e-halı servisi, 350 yetkili servis noktasından hizmet verme hedefine ise çok yakında ulaşacaktır.

 

Tıpkı beyaz eşya ve elektronik eşyada olduğu gibi artık halıda da yetkili servislik ağı var! e-halı servisi olarak yetkili servisi olduğumuz tüm markaların yıkama,bakım, onarım ve saçak tamir işlemlerini garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.”

 

E-Halı Servisi Projesi Hangi İhtiyaca Yönelik Ortaya Çıktı ?

 

Bugüne kadar halı sektöründe yetkili servislik ağının oluşturulamaması ve halıların garanti kapsamını bozmayacak standartlarda verimli ve sağlıklı sonuç veren temizlik ürünleri ve uygulamalarının eksikliği büyük bir sorun teşkil etmekteydi.Karşılaşılan bu ve bunun gibi halı sorunlarında özellikle de tüketici kullanımından sonraki süreçte oluşan kir, leke ve onarım gerektiren problemlerde çözüm üretmeye ihtiyaç bulunmaktaydı. E-Halı Servisi bu ihtiyaçlara yönelik en etkili çözümleri bulmak, en güvenilir profesyonel uzman kadrolar ve modern sistemlerle buna çözüm olmak hedefiyle ortaya çıktı. Halıya,canlıya ve doğaya zarar vermeden bu operasyonun sağlanması amacıyla ilk defa sektörün en üst limitlerdeki standartlarını oluşturarak yola çıktı.

 

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmeti; halılarda oluşan toz, bakteri, kir ve leke gibi benzeri insan ve halının sağlığını olumsuz yönde etkileyen tüm etkenlerden arındırılıp uzaklaştırma hizmetidir.

Halı Bakım Onarım

Halı bakım onarım hizmeti, halılarda oluşabilecek sökülmeden yırtılmaya kadar halının bakıma ve onarıma ihtiyaç duyduğu tüm durumlarda uygulanan hizmetler bütünüdür.

Halı Saçak

Halı Saçak Hizmeti, halıların saçaklarında oluşan problemlerin orijinal yedek parçaları ile alanında uzman ustaların çalışmaları sayesinde giderilmesi hizmetleridir.

 

AYDEZ HALI YIKAMA

Adnan Menderes Mah. 508 Sk. No: 13/A EFELER/AYDIN

444 1 682 -0850 888 1 682 Dahili Numarası: 1170